SenceNedir.com
Kullanıcı Adı:
Şifre

saglik_ve_hayat _ .narın faydaları,uçuk,basur,kalp,yara


Narın Faydaları

başlatan:yunkuz
3 NN  
2283
[ +/- ]
   
Nedir
Ne Değildir
nar, punicaceae ailesinden, antik çağlardan beri tümör, bakteriyel hastalıklar, ishal, mantar, ülser gibi birçok hastalığın tedavisinde farklı kısımları kullanılan küçük bir ağacın meyvesidir.

başlıca türkiye, iran, amerika birleşik devletleri, orta doğu ve akdeniz ülkelerinde yetişir. narın ... Devamı>>
05.01.2011
1
*Yorum Ekle *Beğen *Paylaş
kalbi güçlendirir
Ağız içi yaralara iyi gelir
Basura iyidir
Uçuk için suyu kullanılır.. 29.10.2009
0
*Yorum Ekle *Beğen *Paylaş
Dışıyla çok alakasız bir iç güzelliğe sahip olan bu muazzam meyve insanları görünüşüyle değerlendirmemek gerekir şeklinde bir mesaj veriyor gibi..


ayrıca ateşin metale uygulanması sonucu metalin çok yüksek sıcaklıklardaki durumunu belirtmek içinde kullanırız. 02.01.2010
0
*Yorum Ekle *Beğen *Paylaş
SEN DE EKLE!

Sayfa: [ 1 ]
1/1


"EN BAŞARILI" TABLOLARI
iZ.0,2812518 Bu site üzerinde yayınlanan içerikler site üye ve ziyaretçileri tarafından yazılmıştır.Site sahipleri burada yayınlanan bilginin doğruluğunu garanti etmez.Kullanımından kaynaklanabilecek maddi manevi herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.İnternet ortamında yayınlanan içeriklerin bu riskleri kullanıcı tarafından bilinip buna göre değerlendirilmelidir.Ayrıca site üzerindeki herhangi içeriğin telif hakkı sahibine aittir.Dilenirse tarafımıza ulaşılarak kaldırılması talep edilebilir.Siteyi kullanan ziyaretçilerimizin bilgileri saklıdır.Ancak dilendiğinde ip adresi ve diğer bilgiler adli mercilere verilebilir.Site kullanıcısı siteyi ziyaret etmekle bu şartları kabul etmiş sayılır.